Команда Смілянського району – у трійці призерів спартакіади працівників закладів освіти

31275762_2128177760784048_3176726543920179199_n21 квітня у Черкасах на території КП «Центральний стадіон» відбулись змагання спартакіади працівники закладів освіти Черкаської області.
За нагороди спартакіади змагались 23 команди районів та міст обласного значення. Змагались освітяни у поєдинках з шахів, шашок, настільного тенісу, а також бігу на середні дистанції, стрибків у довжину, силових вправ на підтягування на перекладині для чоловіків та згинання і розгинання рук в упорі для жінок, змагання з дартсу – до участі у яких допускалися голови (їх заступники) профспілкових організацій.

На урочистому відкритті спартакіади учасникам було передали вітання та побажання успіху начальник управління молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, начальник управління освіти та науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський, голова обкому профспілки працівників освіти та науки України Ольга Жалдак.

За результатами змагань перше загальнокомандне місце виборола команда Золотоніського району (з результатом 295 залікових очок), друге місце здобула команда Смілянського району (290 очок), третє місце виборола команда Чорнобаївського району (287,5 очок), інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.