Команда Служби судової охорони Черкащини стала “срібним” призером у Спартакіаді

269702671_466016101552848_8283834034866343909_nЗа підсумками комплексних обласних змагань 67-ї Спартакіади 2021 року Черкаської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України серед збірних команд зі службово-прикладних та масових видів спорту збірна команда Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області, в запеклій боротьбі, виборола почесне ІІ місце.

Переможці змагань отримали нагороду від Першого заступника Голови ФСТ «Динамо» України Сергія Кривопишина. Він привітав учасників змагань з перемогою та побажав подальших спортивних досягнень, рухатися тільки вперед і підкорювати нові п’єдестали.

Протягом спартакіади збірна команда Територіального управління взяла участь у змаганнях з волейболу, дартсу, перетягування канату, легкоатлетичного кросу та міні-футболу.

Спортивні заходи проходили у дусі азартної командної боротьби, завдяки якій виховується згуртованість, розвивається спритність і витривалість. За результатами змагань кожен учасник показав максимальну концентрацію всіх своїх фізичних ресурсів, моральних якостей та вміння мобілізуватися й діяти скоординовано.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.