Команда районної ДЮСШ «Старт» продовжує доводити свою непереможність на теренах області

DSC_2740Чемпіонат ОСДЮСШОР з легкої атлетики, що проходив 8 квітня в м. Черкаси, не викликав жодного сумніву у перемозі, але попітніти над спортивними снарядами все ж довелось. Розпочинаючи кожну спробу та залишаючи далеко позаду суперників, «стартівці» знов і знов доводили, що кращих чи хоча б рівних їм, в області немає. Про неймовірну підготовку та спортивну форму говорять результати, з якими закінчили імениті спортсмени району змагання. І хоча Чумак Назар у штовханні ядра та метанні диску не залишив шансів жодному з опонентів, Вечірня Аліна була найшвидшою на дистанції 100 м. з бар’єром, а спис Владислава Махна подолав найбільшу відстань чемпіонату, все ж тренери Михайло Лагунов та Юрій Ткаленко, вимагали від своїх вихованців все кращих і кращих результатів.

Трофейний зорепад не обмежився лише золотом, у метанні спису та штовханні ядра сріблом відзначився Черноєнко Вадим. Другою у метанні диску стала Ткаленко Наталія, а Бабінцева Анастасія зайняла третю сходинку того ж п’єдесталу. Анастасія виборола ще й срібло чемпіонату, ставши другою в області у метанні спису. Не підвів брата-чемпіона і Чумак Дмитро, що в кращих традиціях їхньої родини, виборов поважний трофей, ставши другим у метанні диску.