Команда Черкаської області стала переможцем всеукраїнської Дитячої триатлонної ліги

240684484_1941627506018019_5020183753085775914_nУпродовж цього року відбулося 7 етапів змагань Дитячої триатлонної ліги. Юні триатлоністи зі всієї України змагалися в Мелітополі, Бердянську, Хмельницькому, Черкасах та Запоріжжі.

Визначали кращих із плавання, бігу та серед дітей старшого віку – й велогонки. Під час етапів вони боролися не тільки за медалі, але й за бали в рейтингу. Днями в Запоріжжі завершили змагальний сезон та підбили підсумки року ДТЛ-2021.

Як повідомили у відділенні НОК у Черкаській області, команда нашої області виборола перемогу по медальному заліку і стала кращою командою Дитячої триатлонної ліги. У їхній скарбничці – найбільша кількість медалей та кубків. У команді області приблизно 90 % медалей принесли вихованці Корсунь-Шевченківської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Спортсмени займаються під керівництвом тренерки Олесі Марченко, яку також відзначили як кращого дитячого тренера року. Варто відзначити, що свого часу Олеся Марченко у своїй спортивній кар’єрі стала чемпіонкою Європи в жіночій естафеті U-23 в Венето в Італії та чемпіонкою Європи серед еліти в естафеті-мікст в Холтені в Нідерландах (2009 рік).