Колишній смілянський ліцеїст Олександр Поліщук навчається в Італії

YtqP4WfCLkcЯ – Олександр Поліщук – колишній учень Смілянського природничо-математичного ліцею… Згадую, як уперше представлявся своїй групі в академії, нашому кураторові та представникам адміністрації вузу, з якими знайомився в ті часи. В
Усі в академії, хто зі мною знайомий, знають, що я з Черкащини, що я випускник нашого ліцею. Чому так? Наступні кілька абзаців саме про це.

Мені 20 років – я студент, не побоюся цього слова, кращого економічного вузу України – Української академії банківської справи (зараз в структурі Сумського державного університету). Вступаючи в 2013 році, я мав можливість навчатись безкоштовно в рейтингових вузах нашої країни, адже профільні предмети ЗНО, які мене цікавили – це фізика і математика, між іншим – я здав на більше ніж 190 балів кожен.
Ліцей привив мені цікавість до інших країн, до подорожей та до вивчення мов.
Із самого початку мого шляху в академії я долучився до Сумського локального комітету ВМГО «АЙСЕК в Україні», в якій пропрацював три роки на посадах координатора проектів, напрямів та віце-президента. У цій організації я зав’язав багато нових знайомств з людьми зі всього світу, я вивчив іноземну мову та пізнав детальніше різні культури.
Одним із пам’ятних досягнень за роки мого навчання в академії для мене була президентська стипендія, присвоєна в 2015-2016 н.р. Головна умова отримання – середній бал 5.0 протягом чотирьох семестрів.
Я завжди буду переконаний, що базу для досягнення цієї мети мені заклав ліцей і моя мама. Ліцей навчив, як досягати довгострокових цілей, навіть якщо на початку не все виходить гладко. Ліцей навчив справлятися з несприятливими обставинами, які, до речі, трапляються дуже часто в нашому житті, особливо в стрімких темпах 21 століття.
Найголовніше, що я взяв від ліцею – це любов до праці та постійні пошуки свого шляху без страху помилок. Я не в силах розділяти поняття ліцей на складові, для мене – це єдине ціле – мої однокласники, вчителі, рідні стіни закладу…Проте не можу не відмітити – працювати так, щоб робота давала результати, я навчився під керівництвом нашого класного керівника Осадчої Р.В.
За 3 роки навчання в академії я спробував себе в різних сферах : медіа (оператора, журналіста, редактора сюжетів та відеороликів, публіциста газети), громадських організаціях та у волонтерстві (AIESEC в Україні, TEDxUABS), організації соціальних проектів, театральній діяльності, спорті… Упевнений, що більшість із тих навичок, які я отримав, можуть бути застосовані в подальшому житті для мого професійного успіху. Та і виконана робота дає свої результати вже зараз.
Ліцей навчив за обмежених ресурсів здобувати те, що тобі потрібно. У перші три роки мого навчання я брав участь в багатьох міжнародних заходах, серед них соціальні проекти в Польщі, Молдові та Україні.
Наразі я навчаюся за програмою мобільності ERASMUS+ в Італії. Окрім цього, вступив в 2016 році до НТУУ КПІ для подальшого вивчення математики і програмування, любов до яких була закладена в тому ж таки ліцеї в роки мого шкільного навчання.
Ініціатива вступу до ліцею належала моїй мамі, і я ніколи не пошкодував про свій крок, про згоду на вступ. Потенціал для всіх звершень я отримав у нашому рідному місті, у найкращому навчальному закладі для учнів старшої школи та в колі моєї сімї. То чому ж я мав заявити про себе по – іншому в наступному етапі мого життя?
Я – Олександр Поліщук – вихованець Смілянського природничо-математичного ліцею!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *