Коли жителям Черкащини розраховувати на повернення тепла?

погода квітеньАрктичне повітря більш як вдвічі знизило температурний фон на Черкащині з 14-15º до вчорашніх 5-6º тепла. Місцями в області на на поверхні ґрунту та на висоті 2 см від поверхні ґрунту спостерігалися заморозки інтенсивністю 0-3°. Однак, небезпеки сільськогосподарським та городнім культурам вони не несли. Поряд з цим, прохолодна та волога погода несприятлива для запилення абрикос, які вже масово цвітуть в регіоні. До того ж існують умови для пошкодження цвіту заморозками.

Як відомо, квітень, при ранніх весняних процесах, без похолодань не буває, інформує начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

За прогнозом, у першій половині поточного тижня циклонічна погода зумовить дощову, прохолодну та вітряну погоду. Температура вночі 2..7º, вдень 8..13º тепла.

З четверга атмосфера стабілізується, погода налагодиться. Північний антициклон віджене дощі на південний схід, вдень температура повітря становитиме 9..14º тепла, а вночі 1..6º. На поверхні ґрунту прогнозуються заморозки 0..4º, що є небезпечним явищем у цей період. На повернення у наш край комфортного тепла можна розраховувати з 24 квітня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *