Коли батько не проти…

У лютому Смілянським міськрайонним судом розглядалася цивільна справа про позбавлення батьківським прав громадянина М. відносно малолітнього сина. З практичної точки зору – це звичайна справа, яких в середньому в Смілянському міськрайонному суді розглядається близько двадцяти за рік.
З позовною заявою про позбавлення батьківських прав звернулася мама малолітньої дитини, громадянка О. При з’ясуванні всіх обставин встановлено, що громадянка О. познайомилася з громадянином М., відбуваючи покарання в місцях позбавлення волі. З того моменту, коли громадянин М. дізнався про вагітність, він відмовився від дитини. Протягом шести років, батько не проявляв свого піклування та не допомагав у вихованні дитини. В свою чергу, громадянка О. стала на шлях виправлення, виховує дитину самостійно і забезпечує всім необхідним для нормального розвитку малого. Вона стала малюку і татом, і мамою.
Коли в судове засіданні відповідач не з’явився, а написав заяву про те, щоб розглядали справу без його участі, і що він повністю погоджується з позбавленням його батьківських прав відносно сина, в судді не виникло жодних сумнівів щодо задоволення позовної заяви і позбавлення відповідача батьківських прав. І тепер, нажаль, крім зовнішньої схожості сина з батьком, їх більше нічого не поєднує.

Прокурор Смілянської прокуратури
юрист 3 класу М.Гостка

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *