Колективи смілянських шкіл та дитсадків продовжують допомагати українським воїнам

Продовжується надання допомоги Збройним Силам України. Педагогічним та учнівським колективом школи №7 передано чергову допомогу до шпиталю. Учні закладу висловили свою любов і підтримку воїнам, підготували для них листи-побажання, намалювали малюнки та виготовили обереги.

Працівники ДНЗ №№7, 26 та батьківська громада зібрали допомогу для дітей з деокупованих територій Херсонщини (одяг, взуття, іграшки, книги та смаколики).

У рамках Всеукраїнського дня #ЩедрийВівторок працівники ДНЗ №17 організували акцію «Допоможи захисникам».

Колективи дошкільних навчальних закладів №№1, 12, 17, 21, школи № 6, продовжили роботу щодо плетіння маскувальних сіток для потреб ЗСУ.

У закладах загальної середньої освіти створені «Пункти незламності», у яких, у разі довготривалого відключення електроенергії, є подача тепла, води, освітлення, живлення мобільних телефонів, місць для відпочинку, кімнати для матері і дитини, для людей похилого віку, ізолятору, медичного куточка з лікарськими препаратами першої необхідності, засобів для приготування гарячих напоїв та продукти швидкого приготування для допомоги мешканцям Смілянської громади.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.