Колективу НВПП «ДАК-Електропром» вручили Подяку від військових

DSC_1179Секретар міської ради Віктор Федоренко вручив трудовому колективу НВПП «ДАК-Електропром»  Подяку від командира та особового складу мінометної батареї, що виконує військові завдання в зоні АТО, за допомогу та громадянську позицію: “Ваша допомога дозволить зберегти здоров’я та життя військовослужбовців. Віримо, що разом з такими патріотами держави як Ви, відстоїмо незалежність та територіальну цілісність України» – зазначено у відзнаці.

Віктор Антонович подякував колективу «ДАК-Електропром» також від міської ради, виконавчого комітету та особисто за внесок у розвиток міста, наповнення міського бюджету, своєчасну сплату податків, допомогу військовим у зоні АТО, виконання виробничих завдань, які забезпечують роботу залізниці, інших галузей.

Директору «ДАК-Електропром» Олексію Давиденку та всьому керівництву підприємства висловили подяку за співпрацю з міською владою у вирішенні багатьох питань на благо Сміли та смілян.  До привітань долучився депутат міської ради Володимир Примак.

–  Коли виникла необхідність виготовити запчастини, яких у ЗСУ немає, ми звернулися до цього колективу і тут все зробили як годиться. Поки буде така підтримка, як від «ДАК-Електропром» – ніякий ворог нам нас не переможе, – зазначили представники влади.

Працівники  «ДАК-Електропром» не лише показують гарний приклад  якісної праці на виробництві, а й представляють Смілу в органах влади – у колективі трудяться член виконкому Андрій Бублик, депутати міської ради Василь Давиденко та Володимир Глущенко, а керівник підприємства Олексій Давиденко – депутат обласної ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *