Колектор, інклюзивний майданчик та створення ветеранського хабу – головні питання наради

Продовжуються ремонтні роботи на каналізаційному колекторі. Вже бригада КП “ВодГео” приступила безпосередньо до перекладання мережі новою трубою.

Благоустрій міста. Тут завдань зараз вирішуємо чимало. СКП “Комунальник” проводить прибирання доріг від змету, узбіччя очищають від сміття та залишків опалого листя.

Очільник міста Сергій Ананко поставив завдання провести ревізію дитячого інклюзивного майданчика, щоб виявити недоліки і усунути їх швидкими темпами. Бо сезон відпочинку із малечею вже розпочинається.

Спеціалісти продовжують допомагати гречківчанам вносити дані через Дію в програму єВідновлення. Вже більше 80% постраждалих змогли зареєструватись.

У Смілі планують створення ветеранського хабу. Працівники управління праці та соцзахисту разом з іншими відповідальними особами вже працюють над цим.

Завершились ремонтні роботи на першому поверсі поліклінічного відділення міської лікарні. Крок за кроком робимо процес надання медичних послуг для смілян більш зручним і комфортним.

У КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” працює кабінет вакцинації, де можна отримати безкоштовно щеплення від грипу та Covid.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.