Колеги та сусіди забили на сполох: поліцейські та працівники ДСНС встигли врятувати жінку

Жінка не вийшла на роботу та не відповідала на дзвінки від колег. Сусіди також помітили зникнення жінки й звернулися до поліції. Поліцейські зайшовши в оселю, виявили уманчанку на підлозі, вона кілька днів не могла підвестися. Наразі жінка в лікарні.

30 березня поліцейські отримали виклик від місцевих жителів про те, що їхня 52-річна колега не вийшла на роботу та не відповідає на дзвінки. По прибуттю за адресою проживання уманчанки від сусідів, які також дзвонили на лінію 102, правоохоронці з’ясували, що вже кілька днів в оселі жінки, яка проживає самотньо, навіть вночі не вимикалося світло, а сама вона не виходила на вулицю.

Тим часом оперативники карного розшуку зв’язались телефоном з її родичами, які дали дозвіл на те, щоб поліцейські та рятувальники вибили вхідні двері квартири.

Потрапивши до помешкання, поліцейські побачили на підлозі 52-річну жінку, яка не могла самостійно підвестись. У безпорадному стані вона пролежала протягом чотирьох днів.

Поліцейські допомогли транспортувати жінку до автівки швидкої. Наразі уманчанка перебуває в лікарні під наглядом медиків. Загроза її життю минула.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.