Колегіантів запросили на віртуальну прогулянку Лондоном

IMG_20200303_113812_resizeВ один із перших яскравих весняних днів учні 6-Б класу школи №3-колегіуму разом із вчителем іноземних мов Тетяною Григорів вирушили на прогулянку Лондоном. Ця перша подорож була поки що віртуальною, та не менш цікавою та захоплюючою, ніж реальна.

Учні ознайомилися з найпопулярнішими туристичними цікавинками столиці Великобританії: Трафальгарською площею, Букінгемським палацом, Біг-Беном, Тауером, соборами та парками, музеями та театрами. Впродовж уроку вони успішно опанували лексичний мінімум, необхідний кожному туристу, та засвоїли мовні конструкції з теми «Подорожі». Робота проводилася в групах, учасники яких змагалися в кмітливості, розгадували кросворди та загадки, переглядали короткі відео та виконували пісні. Родзинкою та справжньою окрасою уроку стало створення учнями «Мапи бажань»: кожна група зробила власний проект ідеальної подорожі до Лондона, яскравий та неповторний.

Творча натхненна атмосфера уроку стала чудовою мотивацією для майбутніх мандрівників щодо вивчення англійської мови. Немає жодних сумнівів, що ця віртуальна подорож згодом буде продовжена реальною, впродовж якої нашим шестикласникам обов’язково стане в нагоді іноземна мова, вивчена у шкільні роки.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.