Колабораційна діяльність – обвинувальні акти стосовно двох луганчан скеровані до суду

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти стосовно двох жителів Луганської області, які пішли на співпрацю з представниками держави-агресора.

За даними слідства, літні жителі Луганщини, діючи з корисливих мотивів, добровільно обійняли посади директорів незаконно створених підприємств, які безпосередньо підпорядковані міністерству сільського господарства так званої лнр.

Обіймаючи вказані посади, чоловіки організовували та забезпечували провадження господарської діяльності, а це вирощування, селекція та реалізація коней, вирощування та реалізація зернових, технічних культур та іншої продукції рослинництва і тваринництва з метою наповнення бюджету «лнр» за рахунок коштів, отриманих від господарської діяльності.

Обидва обвинувачені були нагороджені медалями «за заслуги» перед окупаційною владою рф.

Наразі зловмисники продовжують працювати на користь ворога в незаконно створених органах на тимчасово окупованій території Луганської області. Стосовно них тривають розшукові заходи.
Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальних провадженнях здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області.

Довідково: санкція ч. 4 статті 111-1 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.