Класних керівників вчили розпізнавати і протистояти цькуванню дітей у школі

33028993_201270473928235_8002172930337275904_nЯк свідчить статистика, Україна посідає четверту сходинку серед країн Європи за рівнем проявів агресії серед дітей і таки випадки трапляються майже щодня.Наслідки булінгу можуть бути різними. У дітей руйнується віра в соціум, вони насторожені і тривожні.

Жертви булінгу переживають важкі емоції – почуття приниження, сором, розпач та злість. Цькування дитини в школі залишає глибокі шрами на душі, які можуть мучити все життя, тож школа №11 приєдналась до антибулінгової кампанії, започаткованої спеціалістами Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За ініціативи соціального педагога Олени Козової у школі було організовано тренінг для класних керівників «НЕ СМІЙТЕСЯ З МЕНЕ», під час якого учасники обговорили результати попереднього анкетування учнів з питань булінгу, навчились розпізнавати найменші прояви цього явища, як з цим боротися, до кого звернутися і як правильно реагувати. Спеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та сполоді надали учасникам змістовні рекомендації та практичні поради щодо протидії булінгу в шкільному середовищі.

Тренінг пройшов на високому рівні, класні керівники ще довго обговорювали інформацію, отриману на заході, інформує прес-центр школи №11.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.