Кількість молодих людей, які вживають наркотичні речовини зростає

Майже кожного тижня у м. Сміла та Смілянському районі працівники правоохоронних органів виявляють злочини пов’язані із збутом та вживанням наркотичних засобів.

Наркоманія є суспільно-небезпечним явищем, яке породжує цілий ряд негативних наслідків для суспільства. Серед яких є розповсюдження тяжких хвороб, у тому числі невиліковних, призводить до смерті людей, їх деградації, призводить до народження хворих дітей та те, що вони виростають без належного батьківського піклування, проживання їх в притулках та в цілому деградації суспільства.
В зв’язку із вищевикладеним суспільна небезпечність злочинів у сфері обігу наркотичних речовин значно підвищується.
Особливе занепокоєння викликає вживання наркотичних та психотропних речовин серед молоді.
На даний час число молодих людей, які вживають наркотичні речовини, продовжує невпинно зростати. При цьому, сьогодні навряд чи можна знайти підлітка, який би не знав про смертельну небезпеку наркотиків. Очевидно, що це знання в більшості випадків нікого не зупиняє від спокуси спробувати те, що заборонено.
На придбання наркотику потрібні гроші – це призводить до кримінальних форм поводження.
Смілянською місцевою прокуратурою в інформації до громадян неодноразово наголошувалось, що за незаконне вживання наркотичних засобів чи їх збут, кримінальним законом передбачено високу міру покарання, пов’язану з ізоляцією від суспільства у місцях позбавлення волі.
Пам’ятайте, вживання наркотиків губить не тільки людину, але і її душу!

Прокурор Смілянської
місцевої прокуратури
юрист 1 класу В. Красін

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

1 коментар “Кількість молодих людей, які вживають наркотичні речовини зростає”

  1. Азовець коментує:

    Може нашим правоохоронним орган слід пам’ятати,що їхнє систематичне невиконання своїх обов’язків по запобіганню обігу наркотичних речовин губить не тільки чесне ім’я прокуратури та поліції, а й мешканців міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *