Керівники спортивних гуртків та секцій висловили пропозиції щодо фінансування, майданчиків та нагород

dsc_00669 лютого у Будинку рад відбулася зустріч міського голови Сергія Ананка, секретаря міської ради Юрія Студанса, заступників міського голови із керівниками спортивних клубів, секцій та гуртків.

Керівники клубу та секції озвучили проблемні питання у роботі та пропозиції, зокрема, щодо фінансування. Одні пропонували проводити рівномірний розподіл коштів по всіх видах спорту або по роках проводити розподіл коштів для балансу, передає офіційний сайт Смілянської міської ради.

Були і думки, що при фінансуванні треба у першу чергу враховувати ті види спорту, які вже давно розвинуті у місті і є масовими – «народними», такі як футбол і веслування.

Також тренери озвучили питання щодо використання майданчиків із штучним покриттям – їх нині використовують лише окремі тренери. Одним з питань було фінансування для придбання нагородної атрибутики.

На частину питань керівники спортивних гуртків, клубів та секцій отримували відповідь від міського голови та його заступників, деякі питання взяли до уваги для додаткового вивчення.

Протягом тижня тренери, керівники гуртків нададуть свої пропозиції з метою їх узагальнення та вироблення загальної стратегії робочою групою на чолі із профільним заступником міського голови Тетяною Карло.

Окрім того, учасники зустрічі хвилиною мовчання вшанували пам`ять ветерана спортивного руху Павла Дроздецького, з яким прощалися сміляни сьогодні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *