Керівнику смілянського підприємства оголосили підозру за невиконання рішення суду та розтрату коштів

тариф на теплоЗа процесуального керівництва прокуратури Черкаської області слідчими СУ ГУНП в Черкаській області повідомлено про підозру заступнику директора теплопостачального підприємства в Смілі за фактом умисного невиконання рішення суду та розтрати коштів в загальній сумі більш, як 970 тис. грн (ч. 3 ст. 382, ч. 5 ст. 191 КК України).

Про це інформує пресслужба прокуратури Черкаської області.

За версією слідства, підозрюваний, знаючи, що послуги з теплопостачання у січні 2018 року не надавалися, використовуючи рішення Смілянської міської ради «Про надання послуг з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії у січні 2018 року вказаним товариством» умисно не виконав рішення суду та вчинив розтрату грошових коштів, що надійшли на банківські рахунки неіснуючого суб’єкта господарювання від фізичних і юридичних осіб м. Сміла за послуги з теплопостачання.

Такими діями службовець заподіяв шкоду фізичним особам та інтересам держави в особливо великих розмірах.

За клопотанням прокурора у кримінальному провадженні слідчим суддею Придніпровського районного суду м. Черкаси 30 квітня накладено арешт на нерухоме майно підозрюваного.

На цей час у кримінальному провадженні вживаються заходи щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та закінчення досудового розслідування.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *