Керівнику Черкаської єпархії УПЦ МП змінили запобіжний захід із цілодобового домашнього арешту на нічний

20 грудня під час чергового судового засідання в кримінальному провадженні за обвинуваченням керівника Черкаської та Канівської єпархії УПЦ МП, суд ухвалив рішення про зміну запобіжного заходу обвинуваченому з цілодобового домашнього арешту на домашній арешт в нічний час доби (з 22:00 до 06:00).

Суд у цій справі не вперше відмовляє в задоволенні клопотань прокурора щодо застосування запобіжних заходів, зазначають в обласній прокуратурі.

Під час розгляду попереднього клопотання про зміну запобіжного заходу на тримання під вартою через порушення обвинуваченим умов домашнього арешту, суд відмовив у його задоволенні.

Під час розгляду клопотання про продовження запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту з носінням електронного засобу контролю суд задовольнив його частково, залишивши процесуальні обмеження лише в нічний час.

Попри це, Кримінальний процесуальний кодекс України не передбачає процедури його оскарження.

Нагадаємо, що керівник Черкаської та Канівської єпархії УПЦ МП обвинувачується в забезпеченні систематичного розміщення на офіційному сайті Черкаської єпархії УПЦ інформаційних матеріалів з Інтернет-ресурсів російської православної церкви, зміст яких містить ознаки виправдовування, заперечення та визнання правомірною військової агресії представників російської федерації проти України, а також в поширенні закликів, що порушують рівноправність громадян залежно від їх расової, національної, релігійної належності та переконань.

Судове провадження триває, прокурори обласної прокуратури вживатимуть усіх передбачених законодавством заходів, спрямованих на прийняття законних та справедливих процесуальних рішень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.