Керівників кількох шкіл та дитсадків провели на заслужений відпочинок

img_6360_230 серпня у великій залі Будинку рад відбулась традиційна серпнева конференція педагогічних працівників. У роботі конференції взяли участь міський голова Сергій Ананко та його заступники, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Роботу конференції розпочали з відзначення освітян, які присвятили своє життя дітям, а нині завершують свою педагогічну кар’єру і йдуть на заслужений відпочинок. Серед них:

Дзевульська Олена Олегівна – незмінний талановитий директор гімназії ім. В.Т. Сенатора, вчитель і наставник, новатор, заслужений працівник освіти. Будучи на посаді директора, невтомною працею створювала імідж освіти міста на обласному та державному рівні.

Бондаренко Тетяна Володимирівна – директор школи №10. Головним у роботі Тетяни Володимирівни – створення в освітньому процесі умов для формування особистості кожного вихованця.

Бобришова Любов Володимирівна – директор школи №15. Завжди сумлінна в роботі, ввічлива у стосунках з людьми, безмежно віддана своїй справі: жити заради людей.

Коваленко Микола Миколайович – директор міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Готував учнівську молодь, навчаючи азів професії. Став прикладом для наслідування молодого покоління.

Зуб Наталії Федорівни – завідувач закладу дошкільної освіти №19. У Наталії Федорівни вчилися, а сьогодні очолюють заклади дошкільної освіти її учні.

Штангеєва Любов Іванівна- вихователь-методист закладу дошкільної освіти №18 «Чебурашка». Працюючи у дошкіллі, Любов Іванівна вміло передавала малечі свою ніжність і лагідність, любов і материнські почуття; колегам – мудрість і досвід.

На конференції також відзначили методистів та працівників МНВК.

Основні питання порядку денного данної конференції стосувались результатів реалізації стратегічних напрямків розвитку системи освіти міста у 2020-2021 навчальному році та завдання розвитку освіти Смілянської територіальної громади на 2021-2022 навчальний рік.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *