Керівник Черкащини хоче, щоб із ТОВ “Сміла Енергоінвест” розібралася прокуратура

То тепло є, то його немає. До таких температурних каруселей вже звикають жителі Сміли. У той же час борг постачальника ТОВ – “Сміла Енергоінвест” – тільки продовжує рости і вже складає більше 80 мільйонів. У зв’язку з цим голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко 21 листопада на координаційній нараді зазначив, що за такі маніпуляції підприємство має відповідати перед законом.

“Сьогодні ми працюємо в такому режимі: надійшов дзвінок і ми починаємо працювати з вами і з “Черкасигазом”. Теплом місто забезпечене лише тому, що у справи починає втручатися обласна адміністрація, а для чого ви там?”, – звернувся до керуючого справами у Смілі Юрій Ткаченко. До слова, виконувач обов’язків міського голови наразі перебуває у відпустці, тож відповідати не було кому.
Юрій Ткаченко повідомив, що сьогодні в ОДА збиратиметься комісія із надзвичайних ситуацій. яка має дати оцінку діям тепловиків у Смілі.

“За результатами комісії ми направимо листа до прокуратури про відкриття кримінального провадження щодо дій підприємства. Бо з року в рік ми спостерігаємо маніпуляції: заборгованість “Сміла Енергоінвест” не тільки не зменшується ,а ще й зростає”, – зазначив очільник області
ВІККА_новини

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *