Казкотерапія для дітей від дитячої письменниці Анни Григорович

288462242_2242759492543301_4707468568489985506_nСучасна українська письменниця, авторка фентезі, неодноразова лауреатка літературних премій, поетеса, автор та виконавець пісень Анна Григорович була сьогодні гостею Центральної дитячої бібліотеки.

На зустріч з письменницею завітали як гості міста, так і юні сміляни, активні відвідувачі бібліотеки, та їх батьки. Пані Анна презентувала глядачам свою книгу фентезі «Три дні з життя Єви», яка є у фонді книгозбірні та користується неабияким попитом серед читачів.

Родзинкою зустрічі стало виконання авторкою патріотичних пісень. Особливістю був формат проведення – казкотерапія. Анна Григорович займається казкотерапією з 2009 року, відколи вийшла її перша книга. На прикладі своїх персонажів авторка надихає читачів у будь-якій ситуації не втрачати оптимізм та надію.

Враховуючи обставини, в яких опинилися багато родин, що вимушено покинули свої домівки, казкотерапія спонукає допомагати один одному та вірити в добро.

У центральній бібліотеці вдячні благодійній організації Ротарі Клуб «Черкаси – Центр» за придбані солодощі для дітей. Також, книгозбірня отримала в подарунок чудові книги від гості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.