Кар’єрна радниця допомогла знайти роботу перукарці-модельєру

IMG-165bda845c4e95847e4c3e60fb695e2c-VКісіль Марина за фахом перукар-модельєр. А ще – мама чотирирічного Русланчика. Восени минулого року звернулася до Смілянського міськрайонного центру зайнятості: «Я дуже хотіла працювати за фахом. Коли я залишилася без роботи, то марно часу не гаяла, адже індустрія краси невпинно розвивається.  Я самостійно знайшла курси підвищення кваліфікації та успішно їх закінчила. Під час тренінгів у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості: освоїла сучасні джерела самостійного пошуку роботи, знаю як відкрити власну справу, основи маркетингу.»

Любов Пастушенко – кар’єрна радниця пані Марини: «Я намагалася якомога швидше допомогти Марині працевлаштуватися на бажану роботу. Адже Марина має додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, тому що виховує дитину віком до 6 років. Також робота мала бути такою, щоб жінці було зручно працювати і поєднувати материнство.»

Тетяна Сумська, директорка Смілянського міськрайонного центру зайнятості, коментує: «З початку 2019 року Державною службою зайнятості запроваджено інститут кар’єрного радника. Такий фахівець проводить аналітику можливостей шукача роботи. Це називається профілювання: за допомогою тестування визначаються фахові якості та потенціал. Далі складається індивідуальний план працевлаштування, який погоджується між кар’єрним радником та безробітним.»
Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *