Смілянські каратисти вибороли перше командне місце на Чемпіонаті України з бойових мистецтв

DSC_1390Нещавно у Черкасах в найбільшому спорткомплексі міста «Будівельник» відбувся Чемпіонат України з різних бойових мистецтв ім. Віктора Синебрюхова. Випробувати свої сили до Черкас завітали спортсмени різних бойових мистецтв: карате, повноконтактного карате, джиу-джитсу, шиай кемпо, хортингу, рукопашного бою та ін. Всього у змаганнях приймало участь 323 учасника з 42 клубів, 14 регіонів України.
Не змогли пропустити таких змагань і смілянська команда спортклубу «МОНАРХ» – ДЮСШ «Олімп».
Як повідомив головний тренер команди Сергій Пітенко, спортсмени наполегливо готувалася до Кубку Світу з карате і були в піковій формі підготовки і це далося взнаки. 14 смілянських спортсмені вибороли 44 золотих, 25 срібних та 12 бронзових нагород. Майже всі смілянські спортсмени виступали в 7 видах змагань за різними правилами бойових мистецтв. В результаті зайняли Перше загальнокомандне місце, втричі випередивши за балами своїх суперників: команду Черкаської федерації хортингу, що посіли другу сходинку. Своїми перемогами сміляни довели, що вони – універсальні бійці і можуть впевнено перемагати за правилами різних видів бойових єдиноборств.
Найбільша кількість золотих медалей на рахунку Артема Самборського, Костянтина Панасенка, Антона Пітенка, Андрія Шургая, Віталія Шевченкка, Андрія Резніка та ін.