Смілянські каратисти вибороли перше командне місце на Чемпіонаті України з бойових мистецтв

DSC_1390Нещавно у Черкасах в найбільшому спорткомплексі міста «Будівельник» відбувся Чемпіонат України з різних бойових мистецтв ім. Віктора Синебрюхова. Випробувати свої сили до Черкас завітали спортсмени різних бойових мистецтв: карате, повноконтактного карате, джиу-джитсу, шиай кемпо, хортингу, рукопашного бою та ін. Всього у змаганнях приймало участь 323 учасника з 42 клубів, 14 регіонів України.
Не змогли пропустити таких змагань і смілянська команда спортклубу «МОНАРХ» – ДЮСШ «Олімп».
Як повідомив головний тренер команди Сергій Пітенко, спортсмени наполегливо готувалася до Кубку Світу з карате і були в піковій формі підготовки і це далося взнаки. 14 смілянських спортсмені вибороли 44 золотих, 25 срібних та 12 бронзових нагород. Майже всі смілянські спортсмени виступали в 7 видах змагань за різними правилами бойових мистецтв. В результаті зайняли Перше загальнокомандне місце, втричі випередивши за балами своїх суперників: команду Черкаської федерації хортингу, що посіли другу сходинку. Своїми перемогами сміляни довели, що вони – універсальні бійці і можуть впевнено перемагати за правилами різних видів бойових єдиноборств.
Найбільша кількість золотих медалей на рахунку Артема Самборського, Костянтина Панасенка, Антона Пітенка, Андрія Шургая, Віталія Шевченкка, Андрія Резніка та ін.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *