Каратисти Сміли – кращі

IMG_0670_resizeВ Черкасах 18-19 жовтня пройшли змагання Відкритого кубку Черкаської області з годзю-рю карате, на яких змагалися 150 спортсменів з 9 команд Черкаської області: зі Сміли, Черкас, Канева, Тального та команда Києва.

Традиційно в цих змаганнях взяла участь і команда ДЮСШ «Олімп»-Спортклуб «МОНАРХ» яку тренує Сергій Пітенко. Юні каратисти показали свою універсальність і високий рівень підготовки в категоріях ката за стилями Шотокан та Годзюрю, на високому рівні змагалися в Шобу карате (бої з обмеженим контактом), та  впевнено перемагали в категоріях Ірікумі Го та Ірікумі Дзю (повноконтактні бої з елементами боротьби).

Смілянська команда, що складалася з 10-ти спортсменів, виборола 12 золотих медалей, 7 срібних та 3 бронзові, та в загольнокомандному заліку зайняла 3-тє загальнокомандне місце, пропустивши вперед команду господарів Черкаси-Джундокан та команду міста Київ.

Кращими серед смілян були: Єлизавета Бакай – 3 золотих медалі, Самборський Артем – 4 золоті медалі, Костянтин Панасенко – 2 золоті медалі, Анастасія Троман – золото, 2 срібла та 2 бронзи, Егіазарян Давид – золото, 2 срібла та бронза.

Команда наполегливо готується до кубку України з годзю-рю, який пройде в  листопаді м. Вінниця.