Капелан розповідав смілянським школярам про саперів

readmsgНещодавно у шашій школі відбулася зустріч учнів з військовим священиком – капеланом Дмитром. Він цікаво розповідав про професію саперів, різні види мін та вибухівок, про історію та наслідки бойових дій на території України та під час війни в Югославії.

Діти ознайомились з відеоматеріалами, через які вчились розпізнавати різні види мін, а також як правильно вести себе при зустрічі з ними. Зустріч була дуже цікавою. Діти із захопленням слухали священика, ставили запитання, запрошували прийти ще раз. Дуже добре, що є такі люди, як капелан Дмитро. Йому важливе наше майбутнє і майбутнє наших дітей.
Останнім часом в Україні діти почали частіше знаходити вибухівки, снаряди, міни як сучасні, так і часів Другої Світової війни. Тому важливо попередити нещасні випадки профілактичною бесідою і навчанням. На жаль, на сході України ще триває війна, але на міну можна натрапити не тільки в місцях бойових дій. Тому, якщо ви зібрались у ліс чи в парк на прогулянку, то уважно огляньте місцевість перед тим, як розташуватись. Бережіть своє життя і життя рідних для вас людей!
Олена Гребенюк, ЗОШ № 10

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *