Канікули для колегіантів запам’ятаються надовго

20170401_170008[1]Учні 8-А класу школи №3-колегіуму разом з класним керівником Ж.В. Шевченко розпочали канікули триденною екскурсією до Львова. Захоплення викликали підйом на Замкову гору, огляд краєвидів міста із ратуші, екскурсія до Архикатедрального Собору Святого Юра. Запам’ятались пішохідна екскурсія середньовічним Львовом 14-18 століть, огляд оборонних споруд, музей старовинної зброї Арсенал, єврейський квартал, архітектурний ансамбль храму Успення Пресвятої Богородиці, пам’ятник Івану Федорову, Домініканський монастир, музей-аптека, королівська резиденція, королівські палати та італійський дворик, копальня кави, прогулянка площею Ринок.

Багато хто з екскурсантів вперше відвідав Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. А перегляд опери переніс восьмикласників у світ прекрасного театрального і музичного мистецтва.
Запам’ятається надовго учням і майстер-клас із виготовлення карамелі. Її народження та оздоблення, секрети кольорової гами та ніжних смаків – усе це побачили учні та отримали поради від майстрів карамелі щодо виготовлення цього смаколика.
Вікторія Пилипенко, учениця 8-А класу школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *