Кам`янські рятувальники нагадали, що робити при виявленні вихобухонебезпечних предметів

20180124_10091624 січня кам`янські рятувальники нагадали громадянам правила безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів. Спілкуючись з місцевими жителями, співробітники ДСНС наголосили, що натрапивши на невідомий предмет краще йог не чіпати, а одразу повідомити про нього оперативні служби за номерами «101» та «102». Про це інформує прес-служба управління ДСНС України у Черкаській області.

Також під час інформаційно-роз`яснювальної роботи фахівці Служби порятунку звернули увагу жителів міста на простих правилах, які при зустрічі з небезпечними знахідками збережуть життя та здоров`я. Зокрема, зауваживши, що категорично заборонено торкатися підозрілого предмету або пересувати його, заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось накривати, здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, а також намагатися самостійно знешкодити чи розібрати знахідку.

Під час заходу співробітники ДСНС розповсюдили інформаційні листівки з правилами безпечної поведінки під час виявлення небезпечних знахідок.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *