Кам’янські лісівники допомогли залізничникам розчищати колії повалених дерев

7-2Зимова негода накоїла величезної шкоди в області, наслідки якої ліквідовують й донині. Чимало автошляхів опинилися в сніговій облозі. Та й навіть залізничні сполучення зазнали наслідків зимової стихії.

На залізничні колії, що проходять поблизу лісових насаджень, в межах Капітанівського лісництва Кам’янського лісгоспу, у напрямку маршруту Шевченкове-Новомиргород, внаслідок негоди попадали дерева. Аби снігопад не вплинув на графік курсування поїздів, кам’янські лісівники разом із залізничниками оперативно очистили колії, інформують у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

3-6 Найбільше засніжило Макіївське та Капітанівське лісництва – сніговий покрив тут сягає понад 60 сантиметрів. Великий шар снігу вкрив гілки дерев, що спричинило їх пошкодження та численні злами верхівок. Нині лісівники, по можливості, проводять обстеження лісових масивів та прибирають наслідки негоди.

«Робота із ліквідації наслідків снігопаду триває. Ми продовжуємо розчищати автомобільні шляхи, лісові дороги, а також проїзди до підгодівельних майданчиків, адже в таких погодних умовах диким звірям надзвичайно складно дістатися місць підгодівлі», ­– говорить директор Кам’янського лісгоспу Віталій Верес.

DSCN0096

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *