Кадровик зі Сміли ділиться порадами, як підбирати персонал під час карантину

PRI_142776879Людмила Пересада – начальниця відділу кадрів і трудових відносин ДП “Оризон-Навігація”. Підбір персоналу на підприємстві не припинили під час карантину. Наразі актуальні такі вакансії: інженер з автоматизованих систем керування виробництвом, інженер-системотехнік, інженер-конструктор, сантехнік.

Свого часу пані Людмила закінчила Харківський інститут радіоелектроніки за спеціальністю інженер-електронік. Жінка, каже, що все життя працює кадровиком. У ДП “Оризон-Навігація” – із першого дня заснування, а це –  двадцять п’ять років. До того працювала на подібній посаді на радіо-приладному заводі. Зараз під її керівництвом – чотири працівники.

“Особливості підбору персоналу визначаються специфікою діяльності нашого підприємства”, – Людмила Пересада про виклики під час добору персоналу у Смілі:

“Виробничі можливості  ДП “Оризон-Навігація” дуже потужні. Попри це, ми маємо виклики, які зумовлені не залежними від нас чинниками. Важко підібрати кадри після закриття професійно-технічного училища № 5, яке колись готувало робітників радіотехнічних професій. Тепер таких спеціалістів у нашому місті майже немає. Хороші спеціалісти бажають жити у великих містах обласного значення, а не райцентрах.”

Про співпрацю із центром зайнятості:

“Тривалі роки ми співпрацюємо із центром зайнятості. Я помітила, що люди із вищою освітою, яка б підходила для нашого підприємства, вкрай рідко стають на облік безробітних. На нашому підприємстві навіть робітники мають вищу освіту. Але середній вік працівників – 45 років. Нам потрібна молодь.”

Пані Людмила запевняє, що кадрового голоду на підприємстві не має:

“Люди працюють у нас роками. Вакансії, які з’являються – це не новостворені робочі місця, а звільнені. Середня зарплата працівників нашого підприємства 9 000 – 10 000 грн за місяць.”

Про особливості підбору персоналу під час карантину:

“Працівники менше хворіють, коли їх готувати до епідсезону: вакцинація, вітамінні дні та гігієнічне навчання. В умовах, які склалися зараз, ми проводимо співбесіди в телефонному режимі, через відео-дзвінки або ж безпосередньо на підприємстві з дотриманням рекомендацій МОЗ: користуємося медичними масками та рукавичками, тримаємо дистанцію.»

Підготувала Ангеліна Хоменко,

фахівчиня СМРЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *