Із середи у нашому краї посиляться морози

морозиЛютий 2022 стартує звичайною зимовою погодою. Назва місяця цілком відповідає його природному характеру надмірних контрастів – вітрів та кривих шляхів, морозів, снігів, відлиг та переметів.

Саме в цьому місяці розгортається вперта боротьба між зимою і весною. Збільшується кількість сонячних днів, тобто зростає вплив радіаційного фактора. Середня тривалість сонячного сяйва у лютому складає 70 год., проти 43 годин у січні.

Як інформують в обласному гідрометцентрі, нині Черкащина знаходиться у тилу циклону, тому снігопади набувають символічного локального характеру. А у середу, коли в наш регіон загляне антициклон «GUSTAV», опади припиняться, але посиляться морози: із 3-8° до 5-10º у суботу. Температура вдень 3º морозу -2º тепла. Дороги і тротуари залишаються слизькими.

Разом з тим, розслаблятися метеорологи не радять – у найближчі вихідні чекаємо чергову хвилю тепла та вологи з Атлантики.

Незважаючи на посилення морозів на дід на річках і водосховищах ненадійний. Поверхня льоду вкрита снігом, тому небезпечні місця з ополонками приховані! Виходити на такий лід вкрай небезпечно.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.