Із приватного підприємства стягнуть до держбюджету 1,26 млн грн

З метою зниження ціни на необхідні товари лікарського призначення для запобігання пандемії, пов’язаної з хворобою COVID-19, Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів, ввезених на митну територію України, які звільняються від сплати мита та оподаткування податком на додану вартість.

Проводями представництво інтересів держави в суді, Черкаською прокуратурою виявлені факти безпідставного включення до ціни системи киснепостачання податку на додану вартість, у закладі охорони здоров’я.

Окрім незаконно доданого ПДВ до вартості зазначеного товару, прокуратурою виявлено також неналежне виконання підрядником умов договору, яким передбачалося встановлення вказаної кисневої установки, зокрема було прострочено виконання зобов’язання більше ніж на 5 місяців.

Реагуючи на виявлені порушення та діючи в інтересах держави, прокуратура звернулася з позовом до приватного підприємства про стягнення до бюджету коштів у сумі 1,26 млн грн, який господарським судом Черкаської області задоволено в повному обсязі, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.