Із постачальника стягнули понад 327 тисяч гривень за завищення цін на продукти для дошкільнят

Прокуратурою доведено в суді незаконність збільшення ціни на продукти харчування для черкаських дошкільнят та стягнуто до бюджету 237 тисяч гривень.

Прокуратура зобов’язала через суд одне з товариств Черкащини сплатити на користь департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 237 тис. грн, отриманих за недійсними додатковими угодами про збільшення ціни на продукти харчування, які постачалися до навчальних закладів міста Черкаси.
Так, товариство, здійснюючи постачання товарів до закладів освіти міста, після укладення договору закупівлі незаконно збільшило ціну на продукти харчування та, як наслідок, безпідставно отримало бюджетні кошти.
Прокурорами відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству обласної прокуратури в суді доведено факт порушення вимог чинного законодавства та незаконної зміни істотних умов договору за відсутності такого рівня коливання ціни на ринку в бік збільшення. У зв’язку з чим господарським судом Черкаської області зобов’язано суб’єкт господарювання сплатити 237 тисяч гривень до бюджету міста Черкаси.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.