Із початку війни в області сталося 16 нещасних випадків на виробництві

нещасний випадокНезважаючи на труднощі, пов’язані із запровадженням режиму воєнного стану та веденням бойових дій на території України, Державною службою України з питань праці здійснюються всі заходи для проведення розслідувань нещасних випадків на виробництві з метою забезпечення конституційних прав потерпілих та членів їх сімей на соціальний захист, передбачений законодавством України.

Так, із початку збройної агресії російської федерації 24 лютого Держпраці зареєстровано 110 нещасних випадків на виробництві, що підлягають спеціальному розслідуванню, в яких постраждав 191 працівник, у тому числі 115 зі смертельним наслідком.

Серед них 33 нещасних випадки сталися саме внаслідок поранень, отриманих працівниками під час виконання трудових обов’язків через активні бойові дії.

У результаті таких нещасних випадків поранено 94 працівники, у тому числі 50 – зі смертельним наслідком.

За всіма випадками Держпраці та її територіальними органами утворено комісії та проводяться спеціальні розслідування.

Управлінням Держпраці у Черкаській області зареєстровано 16 нещасних випадків, в яких постраждало 23 працівники, з них 5 – зі смертельним наслідком. Утворено 9 спеціальних комісій, проводиться розслідування, інформують в обласному управлінні Держпраці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *