Із недобросовісних підприємств буде стягнуто понад 900 тис грн

Органи прокуратури Черкащини продовжують виявляти порушення вимог чинного законодавства, що призводять до протиправного витрачання бюджетних коштів.

Так, Черкаською обласною прокуратурою встановлено, що внаслідок укладення структурним підрозділом Черкаської міської ради з приватним підприємством 8 додаткових угод, вартість придбаної за кошти громади електричної енергії зросла на понад 93 % у порівнянні з ціною, визначеною за результатами тендерних закупівель та погодженою сторонами на момент укладення договору постачання.

Аналогічні порушення виявлені Звенигородською та Смілянською прокуратурами.

Через укладення з приватними підприємствами 4 додаткових угод вартість придбаного за кошти громади бензину та дизельного пального для Вільшанської селищної ради зросла майже на 36 %.

За результатами укладення 12 додаткових угод ціна закупленої електричної енергії для Михайлівської сільської ради збільшилася на 141 %, для Набутівської сільської ради – на 25 %, у порівнянні з ціною, визначеною під час укладення договорів постачання.

Реагуючи на вказані порушення, обласною прокуратурою, а також Смілянською та Звенигородською прокуратурами скеровано до суду 4 позови про визнання недійсними додаткових угод до договорів постачання та стягнення коштів з недобросовісних підприємств на користь органів місцевого самоврядування на загальну суму понад 900 тис. грн, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.