Із недобросовісного постачальника через суд стягнуть понад 200 тисяч гривень

суд грошіЗа позовом прокуратури Черкащини суд Львівської області стягнув із підприємства до місцевого бюджету понад 200 тис грн за непоставку палива для шкільних автобусів Канівщини.

Так, з метою функціонування та реалізації програми «Шкільний автобус», підвезенням дітей до навчальних закладів територіальної громади між виконавчим комітетом Ліплявської сільської ради та суб’єктом господарювання у 2021 році укладено договір поставки дизельного паливу та бензину.

Товариство протягом року зобов’язалось поставити 9000 л пального за умови попередньої оплати товару. Відповідно з місцевого бюджету було сплачено понад 200 тис грн, проте постачальник умов договору не виконав.

З огляду на це, Канівським відділом Смілянської прокуратури пред’явлено позовну заяву в інтересах органу місцевого самоврядування до товариства щодо стягнення вказаних коштів.

У суді доведено, що постачальник не дотримався умов договору та вимог чинного законодавства, тож, тепер зобов’язаний сплатити понад 200 тис грн до місцевого бюджету, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.