Із липня роботодавці подаватимуть звітність про вакансії за новою формою

imagesНаказом Мінекономіки від 12.04.2022 № 827-22 оновлено форму звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

Відтепер роботодавець, повідомляючи про наявність потреби у кадрах, зазначатиме спосіб укомплектування вакансій – за сприяння Державної служби зайнятості або ж самостійно.

Також, розширено додаток до форми звіту, наразі він містить більше інформації про вимоги до кандидата, умови праці, особливості вакансії. Подавати форму № 3-ПН потрібно буде не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії.

Розширено способи подання форми звіту:

– традиційно – в паперовій (із засвідченням підписом)
– в електронній формі (з накладенням чи без накладення електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів).

Якщо роботодавець обере електронну форму без накладення електронного підпису або печатки, необхідно буде надати підтвердження в паперовій формі упродовж п’яти робочих днів з дня подання електронної форми до центру зайнятості.

Наказ набуде чинності через місяць з дня офіційної публікації, з 7 липня 2022 року. З цієї ж дати втратить чинність наказ Мінсоцполітики від 31.05.2013 № 316, який затверджував попередню версію форми.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.