Із грудня у водоймах Черкащини буде заборонено ловити раків

ракЗ 1 грудня 2021 по 30 червня 2022 року триватиме заборона на будь-який вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Черкаської області.

Про це нагадують у Черкаському рибоохоронному патрулі.

Ознайомитися з наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області від 23.11.2021 року № НОД-102/3 можна за посиланням 👉 http://chrk.darg.gov.ua/files/1/nod_102_3.pdf

Заборону встановлено з метою збереження та охорони популяції раків у період їх природного відтворення – спарювання та виношування ікри, враховуючи рекомендації Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України.

Рибалкам наголошують вилов раків під час заборони є порушенням природоохоронного законодавства відповідно до ст. 85 КУпАП.

Санкція статті передбачає штраф на громадян до 680 грн.

Окрім того, за кожен незаконно добутий екземпляр цього членистоногого, порушнику доведеться сплатити збитки, за оновленими таксами, а це – 3 332 грн.

Після закінчення заборони одній особі за добу можна впіймати 30 екз. раків на водоймах загального користування та 50 екз. – на водоймах, де впроваджене платне рибальство. Мінімальний його розмір повинен бути не менше 10 см.

Забороняється лов раків у темну пору доби за допомогою підсвічування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *