Із 65-річчям привітали смілянку Людмилу Шульгу

За дорученням міського голови Сергія Ананка голова міської організації ветеранів України Микола Якушенко та його заступник Віктор Іншаков привітали з чудовим святом – 65-річчям Людмилу Борисівну Шульгу, заступника голови квартального комітету №20 (мікрорайон Гречківка).

Людмилу Борисивну громада кварткому ще в 90-х роках обирала заступником голови кварткому і цю громадську роботу гречківчани знову довірили їй під час обрання нового голови кварткому №20 – Наталії Терехової.

Ювілярку добре знають залізничники міста. Адже біля 4-х десятків років вона присвятила роботі на різних посадах Шевченківського відділення Одеської залізниці, пізніше – Шевченківської дирекції залізничних перевезень. А трудова діяльність розпочиналася з локомотивного депо.

Разом з люблячим чоловіком Олександром виростили та виховали двох синів, двох онуків то онучку.

Сусіди завжди бачили усміхнену та привітну до людей Людмилу. Частенько після зроблених добрих справ на мікрорайоні, збиралися у помешканні Шульгів, аби разом відпочити та заспівати улюблених українських пісень.

І сьогодні Людмила Борисівна має багато планів та задумів. Головні її думки сьогодні, звичайно, із захисниками Батьківщини, які боронять рідну землю, родину та їх майбутнє.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.