Із 20 в 4: в області триває процес реорганізації РДА

DSC_0246-1536x1024Процес реорганізації адміністрацій в ході децентралізаційної реформи триває. Законодавчі норми щодо функціонування сформованих 4 районів Черкащини, а також роботи районних адміністрацій обговорили на черговому засіданні в ОДА. Його провів заступник очільника області Роман Карманнік, передає пресслужба Черкаської ОДА.

У Черкаській області ліквідовано 16 районів та створено 4 укрупнені – відповідно до Постанови ВРУ 807-IX від 17.07.2020 «Про утворення та ліквідацію районів». У складі теперішніх (Черкаський, Звенигородський, Уманський і Золотоніський райони) – 66 об’єднаних територіальних громад. У той же час, згідно з рішенням КМУ, у зв’язку з ліквідацією районів, з 16 грудня 2020 року здійснюється реорганізація РДА.

Під час засідання в обласній адміністрації керівники низки обласних структур надавали роз’яснення щодо системи заходів, необхідних для реорганізації райдержадміністрацій.

– У цілому обласна державна адміністрація координує процес реорганізації РДА. Водночас сформовані комісії (їх 16) – відповідальні за реєстрацію створених РДА та реорганізацію попередніх. Йдеться і про передачу майна та повноважень, фінансову звітність, звільнення та переведення працівників. Обласна адміністрація спільно з профільними службами готова допомагати з усіх питань, – зауважив пан Роман.

На нараді обговорили питання прав та обов’язків районних адміністрацій, процесу передачі майна, подальшого переведення чи звільнення працівників РДА та ін.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *