Із 12 травня погода на Черкащині перебудується на літній режим

погодаНад Україною продовжують панувати антициклони, а значить, що у вихідні погода буде спокійною. Перша екскурсія в літо із температурами вдень 19-23º тепла, яка цілком дозволить позасмагати, отримуючи найкорисніший травневий ультрафіолет, відпочити та попрацювати на дачі.

«Ложкою дьогтю» залишаються холодні ночі з температурою 1-6º тепла, оскільки в атмосфері над нашим регіоном домінує арктичне повітря, яке проявляє себе синім небом, інформують в обласному гідрометцентрі.

Зміни у погоді відбудуться 9 травня. Холодний атмосферний фронт принесе короткочасні грозові дощі, адже травнева волога дуже потрібна землі та знизить температуру вдень до 11-16º тепла.

За попередніми розрахунками, 10 травня варто чекати надходження арктичного повітря, тому є велика вірогідність заморозків на поверхні ґрунту. Ймовірно, ці заморозки вже будуть останніми цієї весни. (Найбільш пізня дата заморозків в області на поверхні ґрунту 28 травня).

Така погода сприяє швидкому зростанню показника пожежної небезпеки до надзвичайного 5 класу, тому потрібно дотримуватися правил пожежної безпеки.

З 12 травня очікується перебудова атмосферних процесів на більш теплий режим, тобто чекаємо літо.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.