Із 1 листопада у Смілі стартував опалювальний сезон

Цей рік надскладний для всієї країни в енергетичній галузі. Та наші теплопостачальні підприємства були готові до подачі тепла.

У Смілянській міській лікарні опалювальний сезон розпочали 25 жовтня. А по всій Смілі котельні і КП «Смілакомунтеплоенерго», і ТОВ «Смілаенергопромтранс» почали запускати сьогодні, 1 листопада.

Виняток становлять лише деякі об’єкти соціальної сфери: оскільки діти знаходяться на канікулах, частину навчальних закладів не опалюватимуть. Цим зекономлять кошти міського бюджету.

Також у міській раді сподіваються, що запуск централізованого опалення у житлові будинки дозволить частково і зберегти електроенергію. Бо нині люди для обігріву вмикають електрообігрівачі, електроприлади тощо.

Опалювальний сезон стартував та, звичайно, щоб прогріти всю систему, потрібен певний час.

Поступово планується нарощувати об’єм і температуру теплоносія, тому, можливо, поки ще не у всіх споживачів будуть теплі труби, але до кінця тижня теплоносій дійде до всіх будинків.

Нині працівники тепломережі працюють з усіма головами ОСББ, аби вчасно були відкриті засувки, вентиля, щоб за потреби можна було спустити повітря чи добрати воду тощо.

Нагадаємо, що тарифи для населення не зміняться. Вони залишаться на рівні 2021-2022 років.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.