Історія успіху: завдяки гранту смілянка започаткувала власну справу

Пані Марина після закінчення школи навчалася у педагогічному вузі та здобула вищу освіту за фахом вчитель математики. Після закінчення жінка будувала свою кар’єру на освітянській ниві. У Березняківській школі пані Марина пропрацювала до декретної відпустки.

У цей час жінка почала створювати оригінальні подарунки – їстівні букети із сухофруктів, цукерок, фруктів, що оформлювалися з використанням кульок, яскравих вітальних боксів та скриньок.

Одним із перших замовлень стало замовлення чоловіка на день народження його керівника. Потім такі замовлення почали робити знайомі, рідні, друзі. Відео та фото готових букетів Марина викладала в інтернет та отримувала величезну кількість лайків та схвальних коментарів від поціновувачів її подарунків. Оригінальні композиції здобули значний попит.

Багато подарунків відправлялись на передову від наречених, дружин, коханих, які хотіли порадувати своїх захисників. Цікаве хобі почало переростати у серйозну та відповідальну справу.

Побачивши інформаційне повідомлення на сторінках Facebook Смілянського управління Черкаської філії Черкаського ОЦЗ про можливість отримання гранту – довго не вагалася – скористалась грантовою програмою «#власна_справa» , подала заявку та бізнес-план на його отримання.

І, врешті-решт, бізнес-ідея пані Марини перемогла. А результатом її кропіткої праці є відкриття та презентація 25 травня в місті Сміла «Майстерні подарунків «Mari Buket» .

Інформацію підготувала І Дмитренко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.