Інженеру з технагляду оголосили підозру у службовій недбалості

Повідомлено підозруЧеркаською прокуратурою спільно з районним управлінням поліції за сприяння співробітників Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду за фактом службової недбалості. В результаті це завдало істотної шкоди громадським інтересам (ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України).

Встановлено, що у 2021 році між виконавчим комітетом однієї з сільських рад Черкаського району та приватним підприємством було укладено договір підряду на ремонт частини приміщень школи.

Інженер не перевірив обсяг та якість фактично виконаних робіт і завірив підписом та печаткою акт прийому виконаних будівельних робіт. Як наслідок, на рахунок підрядника надлишково перераховано близько 161 тис. грн. бюджетних коштів.

За службову недбалість передбачено штраф від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або до двох років виправних робіт, у гіршому випадку – до трьох років обмеження волі, інформують у Черкаській окружній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *