Інженер локомотивного депо імені Тараса Шевченка став кращим раціоналізатором Одеської залізниці

Рибаков_новый размерІнженеру конструктору локомотивного депо ім. Т. Шевченка Ігорю Рибакову виповнилося 55 років.

Іменинник, окрім привітань, які лунали на його адресу, отримав від виконуючого обов’язки начальника депо Ігоря Володимировича Максимця Подяку та заслужену нагороду директора регіональної філії − нагрудний знак «Кращий раціоналізатор Одеської залізниці».

Це не перша нагорода досвідченого інженера, адже таким Знаком, за вагомі досягнення в праці його було нагороджено п’ять років тому. За високу результативність, ефективність і сумлінну працю у 2008 році Ігор Вікторович отримав від Генерального директора Укрзалізниці в дарунок іменний годинник, а згодом, через два роки, нагрудний знак Укрзалізниці «Відмінник локомотивного господарства».

Своєю невтомною багаторічною працею на залізничному транспорті та творчими здобутками Ігор Рибаков заслужив серед залізничників повагу, визнання та високий авторитет, адже плоди роботи майстра технічної творчості завжди приносили і приносять користь людям.

Його цікаві інженерні рішення дозволяють вдосконалювати технологічне оснащення виробництва на всіх його важливих дільницях, що, в свою чергу, сприяє отриманню економічного ефекту за рахунок зменшення собівартості виготовленої продукції, підвищення продуктивності та покращення умов праці, розповів Михайло Коцаба, голова профспілкової організації локомотивного депо ім. Т. Шевченка.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *