Інвестуємо в майбутнє, – очільник області про перспективи втілення освітніх новацій

DSC04691Реформа освіти є пріоритетом, бо це – інвестиція в майбутнє країни. Тож маємо робити все, аби наша освіта ставала інноваційною, інтерактивною, інклюзивною – такою, де кожна дитина може розкрити свій талант та можливості. На цьому наголосив у ході ради регіонального розвитку області голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

– Продовжимо роботу щодо забезпечення створення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», – сказав Олександр Іванович. – Упродовж наступних трьох років плануємо оновити навчальну та матеріально-технічну бази початкової ланки шкіл. Зокрема, на близько 100 млн грн плануємо придбати сучасну комп’ютерну техніку, нові меблі для понад 30 тис. учнів початкової ланки, дидактичні матеріали для 1,5 тисячі комплектів 1-4 класам загальноосвітніх шкіл.

Наступні три роки ми так само впроваджуватимемо проект стандарту Нового освітнього простору. У межах нього повністю оновимо матеріально-технічну базу 29 інноваційних шкіл області, де навчається понад 12 тисяч учнів.

Водночас освіта має бути доступною для всіх дітей. З цією метою плануємо відкрити інклюзивно-ресурсний центр у м.Черкаси, який надаватиме навчальні та медико-психологічні послуги для 500 дітей.

Для задоволення потреб ринку праці в кадрах необхідної кваліфікації у планах – створення 5 навчально-практичних центрів, які готуватимуть щорічно понад тисячу фахівців за актуальними на ринку праці професіями.

_DSC0403Олександр Вельбівець наголосив також на потребі особливої опіки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

– Ми плануємо побудувати два малих групових будинки для дітей-сиріт за типовим проектом, розробленим Мінрегіонбудом України, – зазначив голова ОДА. – Вони будуть у двох районах області на Уманщині та Кам’янщині.

Як сказав керівник області, це дасть змогу 20-ти дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, на період пошуку родини або до досягнення ними повноліття проживати в атмосфері, наближеній до сімейної.

Також в області планують створити дитячий будинок сімейного типу в Паланській ОТГ, що допоможе влаштувати в родину 10 дітей-сиріт. Окрім цього, для забезпечення житлом дітей-сиріт у Кам’янці проведуть капітальний ремонт гуртожитку, де проживатимуть 20 дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.