Інвестуємо в Перемогу

Відбувся благодійний ярмарок «Об’єднані Перемогою»! Він пройшов під гаслом «Інвестуємо в Перемогу». Кожен зміг долучитися до збору коштів для захисників зі Сміли, нашого 158-го батальйону, зокрема на тепловізор.

Доброчинна ярмарка розгорнулася на бульварі ім. графа О.Бобринського. Тут діяли різноманітні локації: музична зона, майстер-класи від майстрів тату, аквагриму, виставки виробів народних умільців та ін. Було чимало розваг для дітей. Організатори подбали і про те, щоб можна було втамувати спрагу прохолоджуючими напоями та посмакувати солодкою ватою. Чимало охочих робили світлини у фотозоні з оригінальними військовими атрибутами.

Відвідувачі ярмарку взяли участь у розіграшах та аукціонах. Три призери визначали серед учасників лотереї. Щасливчик, який посів перше місце, отримав цінний подарунок – прапор з підписами наших захисників.

Зібрали близько 40 тисяч гривень. Була також можливість добровільно переказувати гроші на карткові рахунки. Інвестували кошти і під час перегляду фільму під відкритим небом у міському парку культури та відпочинку. Всі, зібрані у цей день кошти, підуть для смілянських захисників із 158 ­бригади.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.