Інтернаціональний легіон оборони України

добровольціДобровольці з усього світу прибувають в нашу країну, аби допомогти нашим воїнам викинути окупантів з української землі. Добровольці стають до лав Інтернаціонального легіону оборони України. Спершу вони узгоджують усі юридичні питання служби в легіоні, потім отримують усе належне екіпірування і зброю. Після цього розпочинається спеціальна підготовка та злагодження підрозділів. Про мотиви служби в легіоні, про людей, які пліч-о-пліч з українцями боронитимуть нашу землю, Європу і світ від російських нацистів, розповів один з добровольців — норвежець на ім’я Дам’єн.

— Коли ви бачите, як щодня бомби та ракети падають на українські міста, руйнуючи лікарні, школи, будинки — це важко сприйняти, це виглядає як божевілля. Ви бачите, що відбувається і здається нічого не можете зробити. Коли розпочалося створення інтернаціонального легіону, я відразу зрозумів, що маю приєднатися до нього.

В легіоні є добровольці з багатьох держав, станом на вчора маємо представників 52 країн. Люди прибувають з сусідніх з Україною держав, з Польщі, країн Балтії, з далеких країв, зі Скандинавії, багато людей з Великої Британії, а також чимало американців.

Кожний доброволець з-за кордону прибуває з єдиною метою: допомогти Україні у збройній боротьбі. Вони всі мають бажання боротися, допомагати українським військовим, вони хочуть бути корисними якнайшвидше. Вони роблять все, аби якнайшвидше опинитися на передовій.

– Бажаю українцям Перемоги. Нема ніяких інших альтернатив. Ми не можемо скласти зброю допоки окупанти не будуть викинуті з української землі. Ми продовжуватимемо боротьбу до Перемоги, – зазначив доброволець.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.