Інтерактивні технології в освіті

IMG_20190225_153406Учителі школи №3-колегіуму чудово розуміють, що без використання електронних засобів навчального призначення сучасний урок провести неможливо, тому в педагогічному арсеналі мають безліч онлайн-сервісів та  програм і активно використовують їх при проведенні уроків. Але педагоги також розуміють, що новітні технології дуже швидко змінюються, тому вчитись новому потрібно постійно.

25 лютого керівником проекту «Інтерактивні технології в освіті» ТМ «Intboard» Людмилою Ігнатенко та спікером проекту Анатолієм в закладі було проведено навчально-практичний майстер-клас «Інтерактивні технології в освіті». Учасниками майстер-класу були педагоги школи №3-колегіуму, які засвоїли інформацію про технічні можливості інтерактивного обладнання, інструменти базового програмного забезпечення та переваги використання сторонніх інтерактивних сервісів при створенні завдань для учнів на уроках.

Виступи спікерів були дуже цікавими, змістовними, а використання запропонованих ними програмних продуктів дасть можливість учителям поглибити свій  досвід та продовжити формувати різні компетентності учнів на уроках.

Прес-центр школи №3-колегіуму

IMG_20190225_153406 IMG_20190225_153434

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *