Інспектори праці нагадали про правове забезпечення рівних трудових прав жінок і чоловіків

В Україні жінкам і чоловікам забезпечуються рівні права та можливості у працевлаштуванні, просуванні по роботі, підвищенні кваліфікації та перепідготовці.

На цьому наголосили фахівці Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці під час інформаційних відвідувань середнього і малого бізнесу у Черкаському районі.

Поінформували про зміни у трудовому законодавстві, про тривалість щорічної відпустки під час воєнного стану, надали пояснення як працівнику перевірити оформлення трудових відносин і сплату страхових внесків роботодавцем. Роботодавцям наголосили на необхідності дотримання вимог законодавства щодо оформлення працівників та на дотриманні трудових прав працівників з інвалідністю, вагітних жінок, працівників із дітьми та неповнолітніх працівників.

Підкреслили, що роботодавець зобов’язаний: створювати умови праці, які дозволяли б жінкам і чоловікам здійснювати трудову діяльність на рівній основі; вживати заходів щодо створення безпечних для здоров’я умов праці; здійснювати рівну оплату праці жінок і чоловіків при однаковій кваліфікації та однакових умовах праці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.