Іноземця, який перебуває у міжнародному розшуку, відправлять під варту в Черкаський ізолятор

Прокуратура Черкаської області бере активну участь у міжнародному співробітництві під час кримінального провадження та вживають вичерпних заходів щодо виконання вимог міжнародно-правових договорів, які ратифіковані Україною, зокрема у питаннях екстрадиції, інформує прес-служба  прокуратури Черкаської області.

За клопотанням Черкаської місцевої прокуратури суд застосував екстрадиційний арешт до громадянина Азербайджанської Республіки, котрий перебуває в міжнародному розшуку. Зловмисника обвинувачують у порушенні правил конфіденційності та безпеки використання комп’ютерних систем, а також незаконне отримання доступу до баз даних комп’ютерів. Порушник робив це для отримання даних, що зберігаються в них, нелегальному отриманні інформації про банківські картки, які належали іноземним громадянам, незаконному використанню цих карток для операцій з онлайн-продажу та інтернет-магазинів і, як наслідок, завдання шкоди власникам цих карток у великих розмірах.

Правоохоронці затримали 43-річного чоловіка 7 листопада в Черкасах. Відповідно до ухвали суду затриманий в Черкасах громадянин Азербайджанської Республіки буде під вартою у Черкаському слідчому ізоляторі до вирішення питання щодо його екстрадиції до компетентних органів Азербайджанської Республіки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *